Vybavenie chaty

Vybavenie interiéru

Okrem bežného vybavenia v Chate Borovica nájdete aj niečo naviac, aby ste si mohli Váš pobyt užiť v maximálnom komforte.

WIFI Internet + SMART TV

Chata a celý areál je pokrytý WIFI signálom. Máte možnosť sledovať TV s archívom, alebo pozerať videá a počúvať hudbu cez YouTube a Spotify.

Automatický kávovar a umývačka riadu

Na našej chate si vychutnáte výbornú kávu z automatického kávovaru Délonghi. V cene pobytu je 250g kvalitnej talianskej zrnkovej kávy.

Na chatu sa chodí oddychovať, nie robiť otroka pri umývaní riadov. Preto máte k dispozícii aj veľlkú 60cm umývačku riadu.

Spoločenské hry a iné

V chate nájdete niekoľko spoločenských hier, pri ktorých sa zabavia nielen deti, ale aj dospelí.

V prípade potreby sa tu nachádzajú aj náhradné baterky, žiarovky, predlžovačky, ale aj káble na nabíjanie mobilných telefónov.

 

Vybavenie exteriéru

Gurmán kútik

Gurmán kútik

Chcete opekať špekačky, slaninu, variť kotlíkový guľáš, či si len užívať atmosféru pri ohni? Na našej chate môžete. Okolo ohniska sú 3 lavičky, niekoľko palíc na opekanie a drevo na oheň.

K dispozícii je takisto nerezový kotlík a kotlina na varenie guľášu.

Gril

Gril s liatinovým roštom a výškovo nastaviteľným palivovým roštom. Uhlie/brikety rozpálite jednoducho pomocou zapaľovacieho komína a tuhého podpaľovača.

V cene pobytu sú aj brikety.

Gril
Chata

Ihrisko a paddleboard

Kalórie z opekania a grilovania viete rýchlo spáliť na ihrisku pod chatou. Môžete si zahrať napríklad futbal, bedminton, plážový tenis..

Na pláži môžete bezplatne využívať náš paddleboard.